• YOYO - לירן אליאס dj

איך לבחור די ג'יי לחתונה ?

עודכן: 12 בנוב׳ 2020

זוכרים את הצעת הנישואין שלכם? בטוח ששניכם התרגשתם בה מאוד. בתכנון חתונה, ההתרגשות ההתחלתית מפנה את מקומה מהר מאוד לסידורים, פגישות, מדידות, קניות, טלפונים לספקים ולבעלי מקצוע ודיונים ברומו של עולם לגבי סידורי הישיבה ומדוע דודה רבקה לא יכולה לשבת ליד דודה רחל, משום שהיה להן ריב עוד לפני שנולדתם.

נשמע מוכר? זה בגלל שכל הזוגות חווים את אותו הדבר. השאיפה לשלמות, היא זו שמתישה זוגות רבים בדרך, שלא מוכנים להתפשר (בצדק) על הלוקיישן, על האוכל ועל צבע העניבה של החתן. אך יש דבר אחד שחשוב לשים עליו דגש מיוחד ובניגוד לאוכל שנעלם מהשולחנות והשמלה היוקרתית שמאוחסנת לאחר מכן בארון, הוא נשאר בתודעה הרבה זמן לאחר שהחתונה מסתיימת. אנחנו מדברים על המוזיקה, זו ש "עושה" את האירוע, משמחת את בני הזוג ואת האורחים והופכת כל חתונה למסיבת ריקודים אל תוך הלילה, עם שירים שמחים שמתאימים לאווירה הכללית.

את המוזיקה באירוע מנהל הדי.ג'יי ולכן חשוב לבחור את האיכותי ביותר שתוכלו למצוא. כשאתם הולכים לפגוש די. ג'יי לחתונה, יש כמה דברים שכדאי שתבדקו, כדי לבחור את הראוי ביותר לנגן באירוע שלכם.

לירן אליאס מהמותג יויו מוזיקה, הכין לכם טיפים מעולים שיעשו לכם סדר בעניינים:

לדי ג'יי מוצלח יהיה ניסיון והוכחות מוכחות

אם פעם הייתם צריכים להתקשר לזוגות שכבר התחתנו ולברר איתם אם נהנו משירותיו של הדי.ג'יי, היום לכל די. ג'יי לחתונה יש פרופיל אינסטגרם ועמוד פייסבוק, דרכו אפשר להתעדכן בקלות על אופי השירות שלו. חפשו פוסטים של זוגות שכבר התחתנו, סרטונים מאירועים, המלצות ודירוגים. אלו יספקו לכם תמונה כללית ויאפשרו לכם להבין אם עומד מולכם בעל מקצוע אמיתי, או חובבן בתחילת דרכו. שימו לב גם על מה ההמלצות שמות דגש: האם זה על המקצועיות בבחירת השירים? האם על הנכונות להישאר מעבר לשעות המקובלות? האם על שליטה מלאה בתפעול הציוד הטכני? כך תוכלו ללמוד על היתרונות של כל תקליטן ולהחליט אם הן מתאימות לאירוע שלכם.


אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני

לפעמים אנחנו נתקלים בבעלי מקצוע מוכשרים מאוד, אבל הכימיה שלנו איתם לוקה בחסר או אפילו לא קיימת. יש פעמים שזה לא מעיד אפילו על רמת המקצועיות שלהם, אלא פשוט מרכיבים אישיותיים שגורמים לקצר בתקשורת ותחושה לא נוחה. כשאתם נפגשים עם תקליטן לחתונה, חשוב שתרגישו מיד את ה "קליק" בינכם. שוחחו איתו על המוזיקה אותה תרצו שינגן ושימו לב אם הוא אדיב, חייכן, סבלני ומגלה שליטה והבנה נרחבת במוזיקה. יש תקליטנים שמכינים פלייליסט חתונה שחוק וכל מי ששוכר אותם מקבל את אותו פורמט בדיוק, עם שינויים קלים. מכיוון שזו החתונה שלכם ואתם משקיעים בה המון, וודאו עם הדי. ג'יי כי הוא מכין את הפלייליסט תוך הבנה מלאה של הדרישות שלכם ולא מחליט לגמרי בעצמו מה ינוגן. יחד עם זאת, אחת התכונות הכי חשובות של די.ג'יי לחתונה היא היכולת להרגיש את הקהל. לכן, הוא צריך למצוא את דרך האמצע בין הרצונות שלכם כזוג לבין מה שיקפיץ וילהיב את האורחים וזה רושם שתוכלו לקבל כבר בפגישה.


בחתונה אין מקום לטעויות

אירוע כמו שלכם חייב להיות מושלם מהדקה הראשונה שלו ועד האחרונה. כדי שזה יקרה, די. ג'יי לחתונה צריך לספק לכם גב של גיבויים במקרה של תקלות שונות. למשל, ציוד סאונד חלופי שהוא מביא איתו למקום או אפילו בעל מקצוע מחליף, במידה והוא פתאום לא יכול להגיע לאירוע. הערב הגדול מספיק מלחיץ ומרגש גם ללא דאגות מיותרות על הראש ולכן זו האחריות של התקליטן לדאוג לגיבוי של כל סיטואציה.

בעניין דומה, חשוב לשים לב מה כולל החוזה עם התקליטן. נתחיל מהמובן מאליו והוא קיומו של חוזה כזה. גם אם קבעתם עם תקליטן שהוא חבר טוב וגם אם נדמה לכם שמוזיקה היא עניין שולי, אתם עדיין צריכים לעבוד תחת חוזה עבודה מסודר.

החוזה צריך לכלול את: שעת התחלת העבודה, שעת סיום העבודה, הציוד שהוא מביא איתו והתחייבויות לגיבוי במקרה של תקלה טכנית. חשוב מאוד שהדברים יהיו מוסכמים, כתובים וברורים כדי שאם לצערנו לאחד מהצדדים יהיו טענות לאחר מכן, החוזה ישמש כעוגן שניתן להסתמך עליו.


די. ג'יי לחתונה יכול לסייע לכם בחבילות מורחבות

הטרנדים של עולם החתונות משתנים באופן תדיר וגם הרף עולה כל הזמן. כל זוג מעוניין שתהיה לו את החתונה היפה והמקורית ביותר ולכן כולם מחפשים עוד ועוד דרכים לשדרג את האירוע, גם מוזיקלית.

חשוב שתשתפו את התקליטן בכל הבחירות האלו ובנוסף, הוא יוכל לספק לכם גם המלצות על בעלי מקצוע רלוונטיים. כשלתקליטן יש שפע המלצות ואנשי קשר הנותנים מענה לכל הרצונות האלו, זה מעיד על למקצועיות שלו ולהיכרות העמוקה שלו עם עולם הסאונד והמוזיקה לחתונות.


ולא לשכוח להנות מהתהליך... מזל טוב!


צרו קשר עכשיו - 054-4455167